Ubezpieczenia
Radom

Wszystkich, którzy chcieliby skorzystać z doradztwa przy wyborze polisy, a mieszkają w Radomiu bądź okolicach, serdecznie zapraszamy do wizyty stacjonarnej w naszym biurze. Mieścimy się na Glinicach, przy ulicy Słowackiego 97 – na pewno znajdziesz więc naszą siedzibę bez żadnych problemów.

Firma ubezpieczeniowa – Radom

 

Doradzamy przy wyborze umów komunikacyjnych, majątkowych, rolnych, turystycznych, transportowych i finansowych. Świadczymy usługi dla klientów indywidualnych, właścicieli gospodarstw rolnych oraz dla przedsiębiorstw. Jako multiagencja, proponujemy korzystne oferty umów od największych towarzystw, jakie działają na polskim rynku. PZU, InterRisk, Link4, Ergo Hestia, Generali, Uniqua, Warta i wiele innych – spośród dostępnych ofert wspólnie wybierzemy wariant, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i wymaganiom.

Ubezpieczenia – Radom – rodzaje umów i pakietów

 

Dzięki nam możesz zapewnić sobie ochronę wymaganą przepisami prawnymi, jak i pakiet zabezpieczeń dodatkowych.

 

Jakie polisy są powszechnie obowiązkowe w naszym kraju? To oczywiście OC pojazdów mechanicznych, a także OC rolnika z tytułu posiadania gospodarstwa rolnego oraz ubezpieczenie budynków wchodzących w skład gospodarstwa rolnego od ognia i zdarzeń losowych. W przypadku kierowców pakiet można poszerzyć też o opcjonalne autocasco, assistance oraz NNW – to znaczy ochronę od następstw nieszczęśliwych wypadków. Z kolei rolnicy mogą zdecydować się też na pakiet chroniący zwierzęta hodowlane, żyjące na terenie gospodarstwa.

 

Oferujemy też liczne oferty ubezpieczeń mieszkaniowych, w tym ochronę domów i mieszkań oraz pakiety ochrony ruchomości domowych, którymi można objąć cenne mienie. Posiadamy również umowy dla turystów spędzających urlop na terenie Polski lub za granicą. Świadczymy też pomoc dla przedsiębiorstw, oferując im wybór pakietów dotyczących gwarancji przetargowej i wadialnej.

 

Zapraszamy do współpracy - jeśli poszukujesz doradztwa przy wyborze jednej z wymienionych wyżej umów, chętnie pomożemy w podjęciu decyzji.

Adres

Słowackiego 97
26-600 Radom

woj. mazowieckie

 

Kontakt

anmar1ubezpieczenia@gmail.com

tel. (48) 364 77 19

tel. 607 301 734

 

Godziny otwarcia

poniedziałek 9:00 - 17:00

wtorek  9:00 - 17:00

środa 9:00 - 17:00

czwartek 9:00 - 17:00

piątek 9:00 - 17:00

sobota Zamknięte

niedziela Zamknięte

Skontaktuj się z nami