Ubezpieczenie
budynków rolniczych
i zwierząt gospodarskich

Multiagencja ubezpieczeniowa Anmar zajmuje się między innymi ubezpieczeniami rolnymi.

 

Wiemy, że praca na wsi to ciężkie oraz odpowiedzialne zadanie. Nieprzewidziane zdarzenia (związane przede wszystkim z działaniem czynników atmosferycznych, ale czasem również osób trzecich) bardzo często dotkliwie dotykają uprawy, pozbawiając hodowców owoców całorocznej pracy lub utrudniając wykonywanie powszechnych czynności. By się przed tym uchronić, zapewnij sobie odpowiednie ubezpieczenie – OC rolnika, budynków oraz zwierząt gospodarskich.

 

Indywidualne podejście oraz znajomość wiejskich realiów


Śpij spokojnie na gospodarstwie, gdyż oferowany przez nas pakiet zawiera dokładnie wszystko, czego potrzebujesz. Firma zajmie się za ciebie likwidacją szkód powstałych w ramach działania osób trzecich (po wykupieniu obowiązkowego OC). Ubezpieczenie budynków rolniczych dotyczy uszkodzeń powstałych z przyczyn losowych. Ochrona obejmuje również zniszczenia miejsc, w których na co dzień przebywają zwierzęta hodowlane.

Zapewnij sobie najlepszą kompleksową ochronę, korzystając z usług naszej Multiagencji.

ubezpieczenie OC rolnika

Ubezpieczenie OC rolnika (odpowiedzialności cywilnej)

To ubezpieczenie jest obowiązkowe dla rolników na terenie Polski. Jeżeli w wyniku wykonywania swojej pracy dokona szkody w stosunku do osób trzecich, likwidacją szkód zajmie się firma ubezpieczeniowa.

ubezpieczenie budynków rolniczych

Ubezpieczenie budynków rolniczych

Ubezpieczenie obowiązkowe na terenie Polski. Jego zadaniem jest objęcie ochroną wszelkich budynków rolniczych, na wypadek uszkodzeń, lub całkowitego zniszczenia, w wyniku zdarzeń losowych.

ubezpieczenie zwierząt gospodarskich

Ubezpieczenie zwierząt gospodarskich

Ubezpieczenie dotyczące zwierząt hodowlanych. Nasza firma oferuje szeroki wachlarz usług w tej kategorii. Jeśli jesteś hodowcą, ta oferta skierowana jest właśnie do ciebie.

Skontaktuj się z nami