Ubezpieczenia
transportowe

Multiagencja ubezpieczeniowa Anmar oferuje najlepsze usługi w zakresie ubezpieczeń transportowych.

 

Ubezpieczamy ładunki transportowane wszelkimi rodzajami środków krajowych i międzynarodowych. Nasza oferta obejmuje transport samochodowy, kolejowy, lotniczy i morski. Dzięki nam, twój ładunek otrzyma pełną ochronę ubezpieczeniową, a ty uzyskasz bezpieczeństwo dla swojego biznesu. Ubezpieczamy również spedytorów i przewoźników od momentu odebrania, ładunku, aż do wydania go klientowi. Dlatego niezależnie czy jesteś nadawcą przesyłki, czy też zajmujesz się jej przewozem, możemy zapewnić Ci indywidualną ofertę, dostosowaną do twoich potrzeb.

Ubezpieczenie Cargo

(Cargo – to nazwa obejmująca towar/ładunek w transporcie). Ubezpieczenie to obejmuje szkody powstałe w ładunku, podczas jego transportu, załadunku i rozładunku. Nadając przesyłkę warto dokonać takiego ubezpieczenia, by ustrzec się przed ewentualnymi stratami.

Ubezpieczenie OC Przewoźnika

To ubezpieczenie obejmujące osoby lub firmy bezpośrednio zajmujące się transportem ładunku. Ma ono zabezpieczać przed poniesieniem kosztów, na skutek ewentualnego uszkodzenia ładunku podczas transportu.

Ubezpieczenie OC Spedytora

To ubezpieczenie mające na celu zabezpieczenie osób lub firm zajmujących się spedycją towaru. Ochroną ubezpieczeniową objęty jest ładunek od momentu nadania przesyłki do momentu wydania go klientowi.

Skontaktuj się z nami