Ubezpieczenia
transportowe

W multiagencji Anmar oferujemy korzystne polisy dla właścicieli firm przewozowych i spedycyjnych.

 

Ubezpieczenia transportowe obejmują przewozy towaru drogą morską, powietrzną i lądową, w tym przewozy kolejowe i samochodowe. Firmy i osoby zajmujące się transportem powinny zainteresować się przede wszystkim wykupieniem OC przewoźnika - polisy dobrowolnej, ale zwiększającej zaufanie wśród klientów. Warto skorzystać również z opcji, jaką jest ubezpieczenie ładunku cargo – ten rodzaj polisy dedykowany jest zarówno przewoźnikom, jak i nadawcom i osobom sprowadzającym towar. Ostatnią polisą, jaką możemy zaproponować w naszej multiagencji, jest ubezpieczenie OC spedytora. Umowa przygotowana specjalnie z myślą o firmach spedycyjnych obejmuje wszystkie czynności wykonywane w ramach realizowania usługi.

 

Ubezpiecz cargo i ochroń swój biznes przed stratami

Proponowane tu polisy OC i nie tylko chronią firmy transportowe oraz przewożone cargo przed stratami finansowymi związanymi z uszkodzeniem, utratą i kradzieżą ładunku a także przed opóźnieniami w ich dostawie. Obowiązują na wszystkich etapach transportu, zarówno krajowego, jak i międzynarodowego. Zakres ochrony dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb. Nie czekaj i skontaktuj się z nami. Siedziby naszej agencji znajdziesz w wielu miastach w województwie mazowieckim i lubelskim: Radomiu, Warszawie, Grójcu, Warce, Iłży, Włodawie i Pionkach. Do naszych biur zapraszamy od poniedziałku do piątku. Więcej informacji znajdziesz w zakładce “Kontakt”.

ubezpieczenie cargo

Ubezpieczenie Cargo

Podczas transportu towar narażony jest na ryzyko uszkodzenia oraz kradzieży. Wypadek ciężarówki, rabunek podczas przeładunku i temu podobne sytuacje skutkują stratami finansowymi. Ubezpieczenie Cargo zapewnia ochronę podczas załadunku, rozładunku oraz przewozu towaru wszystkimi środkami transportu: droga lądową, morską i powietrzną. Polisa obejmuje większość przewożonych ładunków i surowców. Do wyjątków należy jednak wliczyć dzieła sztuki, zwierzęta oraz dokumenty. Ochrona dotyczy transportu krajowego i międzynarodowego.

ubezpieczenie OC przewoźnika

Ubezpieczenie OC Przewoźnika

Polisa dla firm transportowych chroni przedsiębiorstwa przed skutkami uszkodzenia ładunku podczas jego transportu. Na ubezpieczenie OC Przewoźnika może zdecydować się każde przedsiębiorstwo transportowe, niezależnie od jego rozmiarów. Polisę tę należy traktować jako zabezpieczenie środków finansowych firmy odpowiedzialnej za dostarczany towar. Uszkodzenie ładunku na jednym z etapów transportu, jego utrata lub opóźnienia w dostawie skutkują konsekwencjami finansowymi, w pokryciu których pomoże TU.

ubezpieczenie OC spedytora

Ubezpieczenie OC Spedytora

Wykupienie tej polisy polecane jest firmom organizującym krajowe i międzynarodowe przewozy ładunków. Ubezpieczenie OC Spedytora nie chroni transportowanego towaru per se – odnosi się raczej do prawidłowości wykonanej usługi. Polisa dotyczyć może takich sytuacji, jak podpisywanie umowy między zleceniodawcą a firmą, kompletowanie dokumentów, kontrola przesyłek i wiele innych czynności wykonywanych podczas obowiązywania umowy. Firmy posiadające OCS w oczach klientów traktowane są jako godne zaufania.

Skontaktuj się z nami