Ubezpieczenia

komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne są jednym z podstawowych obszarów działania naszej firmy.

 

Wieloletnie doświadczenie, oraz współpraca z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi dają Ci pewność, że przygotowana przez nas oferta będzie dla ciebie optymalna. Oferujemy pełen pakiet usług ubezpieczeniowych dla firm, oraz osób prywatnych. Przekonaj się ile możesz zaoszczędzić, korzystając z usług naszej Multiagencji. Jeśli szukasz najlepszego ubezpieczenia komunikacyjnego dla siebie lub swojej firmy, zgłoś się do nas.

Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej)

Jest ubezpieczeniem obowiązkowym na terenie Polski. Jeśli zdarzy nam się wyrządzić komuś szkodę prowadząc pojazd, nie musimy pokrywać kosztów jej usunięcia z własnych środków. Zajmie się tym firma ubezpieczeniowa, dokonując za nas likwidacji szkód.

Ubezpieczenie AC (autocasco)

To ubezpieczenie obejmujące ochroną nasz pojazd. Jeżeli w wyniku wypadku, lub działania osób trzecich, nasze auto zostanie uszkodzone – koszty jego naprawy poniesie ubezpieczyciel. Istnieje cały wachlarz ubezpieczeń, mający uchronić nas, od poniesienia kosztów powstałych w wyniku np.: kradzieży, pożaru, wypadku (nie koniecznie z udziałem osób trzecich).

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków)

Ma na celu zabezpieczenie nas na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Obejmuje ono ochroną kierowcę i pasażerów (zależnie od wybranego wariantu), a nie pojazd. W zależności od wybranej przez nas opcji, ubezpieczenie może pokrywać koszty powstałe na skutek np.: ruchu pojazdu, wsiadania/wysiadania z pojazdu.

Skontaktuj się z nami