Ubezpieczenia

komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne są jednym z podstawowych obszarów działania naszej firmy.

 

Wystarczy chwila nieuwagi i wypadek na drodze murowany. Jeśli nie chcesz martwić się kosztami związanymi ze stłuczką i innym nieszczęśliwym zdarzeniem, zapewnij sobie ubezpieczenia komunikacyjne, korzystając z pośrednictwa naszej firmy. Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz współpracę z firmami działającymi w tej samej branży zapewniamy przygotowanie najlepszej oferty indywidualnie dopasowanej do twoich potrzeb oraz wymagań.

 

Maksymalna ochrona

 

Nasza oferta obejmuje ubezpieczenie AC (autocasco), OC (odpowiedzialności cywilnej) oraz NNW (od następstw nieszczęśliwych wypadków). Z wymienionych świadczeń tylko OC ma charakter obowiązkowy, AC i NNW można nabyć dobrowolnie w celu zapewnienia ochrony pojazdowi w przypadku uszkodzenia (wypadek komunikacyjny, działanie osób trzecich, itp.) oraz kierowcy i pasażerom w razie niespodziewanych zdarzeń.

 

Proponujemy klientom prywatnym oraz biznesowym pełen pakiet świadczeń. Sprawdź sam, ile możesz zaoszczędzić, korzystając z usług naszej Multiagencji.

ubezpieczenia OC

Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej)

Jest ubezpieczeniem obowiązkowym na terenie Polski. Jeśli zdarzy nam się wyrządzić komuś szkodę prowadząc pojazd, nie musimy pokrywać kosztów jej usunięcia z własnych środków. Zajmie się tym firma ubezpieczeniowa, dokonując za nas likwidacji szkód.

ubezpieczenia AC

Ubezpieczenie AC (autocasco)

To ubezpieczenie obejmujące ochroną nasz pojazd. Jeżeli w wyniku wypadku, lub działania osób trzecich, nasze auto zostanie uszkodzone – koszty jego naprawy poniesie ubezpieczyciel. Istnieje cały wachlarz ubezpieczeń, mający uchronić nas, od poniesienia kosztów powstałych w wyniku np.: kradzieży, pożaru, wypadku (nie koniecznie z udziałem osób trzecich).

ubezpieczenia NNW

Ubezpieczenie NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków)

Ma na celu zabezpieczenie nas na wypadek nieszczęśliwego zdarzenia. Obejmuje ono ochroną kierowcę i pasażerów (zależnie od wybranego wariantu), a nie pojazd. W zależności od wybranej przez nas opcji, ubezpieczenie może pokrywać koszty powstałe na skutek np.: ruchu pojazdu, wsiadania/wysiadania z pojazdu.

Skontaktuj się z nami