Ubezpieczenia
Warszawa Gocław

Stolica jest miastem wielu możliwości, jednakże czasami wybór, jaki nam oferuje, potrafi nas przytłoczyć. Nie inaczej jest z liczbą dostępnych punktów, firm, towarzystw i instytucji oferujących rozmaite świadczenia ubezpieczeniowe. Jeśli szukasz agencji, która w jasny i przejrzysty sposób przedstawi Ci szeroki zakres dostępnych polis, zgłoś się do nas i sprawdź oferty, jakie przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

Firma ubezpieczeniowa – Warszawa – zakres oferty

 

Nasza multiagencja oferuje świadczenia najczęściej poszukiwane przez klientów indywidualnych, jak i przez firmy i przedsiębiorstwa, na przykład transportowe. Możemy przedstawić Ci propozycje polis, których wykupienie jest nałożonym prawnie obowiązkiem (jak na przykład OC kierowcy), ale także szereg rozszerzeń i świadczeń opcjonalnych, które stanowić będą dodatkową ochronę przed szkodami i wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami. Pośród świadczeń tych wymienić można ubezpieczenia:


Planujesz wykupienie jednego z tych świadczeń? Być może to propozycje z naszej oferty przekonają Cię do siebie korzystnymi warunkami finansowymi i zakresem zapewnianej ochrony!

Ubezpieczenia – Warszawa Gocław – Praga-Południe

 

Warszawska siedziba naszej firmy mieści się przy ulicy Umińskiego 16E na Gocławiu. Możesz zgłosić się do nas osobiście lub skorzystać z innych form kontaktu – telefonu lub formularza online. Serdecznie zachęcamy do kontaktu – poznaj oferty świadczeń od cenionych firm i towarzystw, jak PZU, Link4, Ergo Hestia, InterRisk, UNIQUA i innych.

Adres

ul. Umińskiego 16E

03-984 Warszawa

Praga Południe Gocław

woj. mazowieckie

 

Kontakt

anmar1ubezpieczenia@gmail.com

tel. 607 301 734

tel. (22) 613 66 37

 

Godziny otwarcia

poniedziałek 10:00 - 18:00

wtorek  10:00 - 18:00

środa 10:00 - 18:00

czwartek 10:00 - 18:00

piątek 10:00 - 18:00

sobota Zamknięte

niedziela Zamknięte

Skontaktuj się z nami