Ubezpieczenia
turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne - wybierając się w wymarzoną podróż, wakacje, czy podróż służbową – chcielibyśmy mieć pewność, że przebiegnie ona zgodnie planem.

 

Gdyby jednak, zdarzyło się inaczej, chcielibyśmy otrzymać pomoc. Taką pomoc, otrzymamy dzięki ubezpieczeniu w multiagencji ubezpieczeniowej Anmar. Dzięki niemu, nie będziesz musiał borykać się z wieloma problemami, gdyż zajmie się nimi ktoś inny. Dlatego by uniknąć ewentualnych kłopotów, ubezpiecz się przed podróżą. Nasza firma przygotuje pakiet, który jest Ci potrzebny i zapewni bezpieczeństwo, również poza granicami Polski.

ubezpieczenie turystyczne na terenie RP

Ubezpieczenie turystyczne na terenie RP

Obejmuje, podróże na terenie naszego kraju. Wszyscy wiemy, że podczas podróżowania, często zdarzają się rzeczy, których wcześniej nie przewidzieliśmy. Nasze ubezpieczenie pozwoli państwu uniknąć negatywnych konsekwencji tych zdarzeń.

ubezpieczenie turystyczne poza granicami RP

Ubezpieczenie turystyczne poza granicami RP

Coraz częściej zdarza nam się przekraczać granice naszego kraju. Czasem z przyczyn służbowych, ale także dla przyjemności. Nasze ubezpieczenie obejmie państwa ochroną również podczas takich zagranicznych podróży.

Skontaktuj się z nami