Ubezpieczenia
majątkowe domów
i mieszkań

Nasza firma posiada ogromne doświadczenie w zakresie ubezpieczeń majątkowych.

 

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest stracić wszystko, na co pracowało się całe życie. Wykupienie odpowiedniej ochrony może pomóc w odbudowie dorobku życia, dlatego nasza oferta obejmuje ubezpieczenie mieszkań oraz domów stanowiących najistotniejszy składnik majątku. Ochrona, w zależności od potrzeb, obejmuje zarówno zdarzenia losowe (powódź, pożar, itp.), jak i pokrycie szkód związanych z działaniem osób trzecich.

 

Ochrona przed dotkliwą stratą


Istnieje również możliwość zabezpieczenia ruchomości domowych - urządzeń elektronicznych, sprzętu kuchennego, fachowych narzędzi, kosztownych urządzeń wykorzystywanych w pracy (np. aparat czy kamera) i innych przedmiotów codziennego użytku, do których jesteśmy przywiązani. Ubezpieczenie majątkowe wykupione w naszej Multiagencji da ci pewność odpowiedniej ochrony. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę dopasowaną do jego potrzeb oraz wymagań.

Wykup pełen pakiet ochrony i śpij spokojnie, nie martwiąc się o swój dom lub mieszkanie.

ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domów/mieszkań

Najważniejszym składnikiem majątku jest twój dom lub mieszkanie. Niestety jest wiele zdarzeń, które mogłyby nas go pozbawić (pożar, wybuch gazu, powódź). Dzięki naszemu ubezpieczeniu szybko odbudujesz to, co w majątku naprawdę ważne.

ubezpieczenie ruchomości domowych

Ubezpieczenie ruchomości domowych

To ubezpieczenie niemal wszystkiego co znajduje się w naszym domu. Często są to rzeczy dla nas ważne, do których zdążyliśmy się przyzwyczaić. Nasza polisa pomoże ci szybko odzyskać, dawny ład w mieszkaniu.

Skontaktuj się z nami