Ubezpieczenie AC

Obowiązkowe polisy dla kierowców nie obejmują kradzieży samochodu czy elementów jego wyposażenia albo uszkodzenia pojazdu przez spadający z nieba grad. Autocasco, czyli dobrowolne ubezpieczenie AC, to kompletna ochrona przed różnymi niepomyślnymi zdarzeniami. Polisa może obejmować koszty naprawy szkód po wypadku, kolizji, uszkodzeniu pojazdu przez osoby trzecie, zwierzęta lub warunki atmosferyczne. Autocasco zadziała także w przypadku kradzieży samochodu lub jego elementów wyposażenia albo pożaru pojazdu.

 

Czy warto zdecydować się na dobrowolne ubezpieczenie AC?

 

Podczas gdy obowiązkowa polisa gwarantuje należną rekompensatę dla osób trzecich, które zostaną poszkodowane podczas zdarzenia, ten wariant to bezpieczeństwo i spokój ducha dla samego siebie. Tego rodzaju ochrona przyda się każdemu, kto zostawia zaparkowany samochód w nieznanej okolicy lub po prostu obawia się o uszkodzenie swojego auta z niezależnych od niego przyczyn. Szczegółowe warunki polisy, w tym zdarzenia, których dotyczy, zależą od wybranego wariantu umowy.

 

Pomoc w przypadku kradzieży lub uszkodzenia pojazdu

 

Pojazd został zniszczony wskutek czynników, których nie uwzględnia polisa obowiązkowa? Dzięki autocasco również w takich przypadkach możesz liczyć na pomoc finansową lub naprawę samochodu w warsztacie partnerskim bez ponoszenia żadnych kosztów. Sam zdecydujesz, jaka forma pomocy będzie dla Ciebie najwygodniejsza - pieniężna czy może bezgotówkowa.

 

Ubezpieczenia AC - różne warunki umowy

 

Klienci naszej multiagencji mogą zapytać o dostępne opcje ubezpieczenia autocasco w jednym z naszych biur: w Radomiu, Warszawie, Grójcu, Włodawie, Iłży, Pionkach i Warce. Przedstawione zostaną Ci warunki umów oferowanych przez największe towarzystwa ubezpieczeniowe, działające w naszym kraju. Pomożemy Ci wybrać polisę najlepiej odpowiadającą na Twoje wymagania. Czy chcesz, by autocasco obowiązywało również za granicą? Które kraje europejskie wyłączone są z ogólnych warunków umowy polisy AC? Jaki zakres ochrony jest Ci potrzebny? Serdecznie zapraszamy na konsultacje do jednej z naszych siedzib.

Skontaktuj się z nami