Multiagencja
ubezpieczeniowa

Zadzwoń! Przyjedziemy do Ciebie 

Skontaktuj się z nami

Nasza firma prowadzi działalność od 2000r.

 

Wiele obszarów naszego życia wymaga zapewniania nieustannej ochrony. Najlepszym sposobem są oferowane przez nas ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne, majątkowe i inne. Ochrona w trakcie podróży czy jazdy samochodem jest konieczna z racji możliwości wystąpienia zdarzeń stwarzających zagrożenie dla zdrowia i życia człowieka, a dom czy mieszkanie narażone są na szkody wynikające z przyczyn losowych.

 

Jakość, rzetelność oraz terminowość

 

Rozpoczynaliśmy działalność od oferowania polisy na życie oraz zajmowania się otwartymi funduszami emerytalnymi. Po kilku latach rozszerzyliśmy ofertę o ochronę majątku (domu, mieszkania oraz ruchomości domowych), rolnika i jego gospodarstwa oraz o ubezpieczenia komunikacyjne (możliwość zakupu OC kierowcy, AC oraz NNW). Pamiętamy również o turystach, dla których przygotowaliśmy szerokie możliwości ochrony w trakcie podróży.

 

Działamy na terenie województwa mazowieckiego. Zapraszamy do nas mieszkańców Warszawy (Praga), Radomia, Grójca, Pionków, Iłży i okolic.

Mobilny agent

 

Szczególną pozycje na rynku zawdzięczamy indywidualnemu podejściu do potrzeb klienta, a dzięki umowie z kilkunastoma firmami ubezpieczeniowymi, możemy zawsze przedstawić mu optymalne rozwiązanie.

Poniżej Twój unikalny link 

Compensa Turystyka Compensa NNW

Obowiązkowe wyposażenie samochodu

Lista obowiązkowego wyposażenia każdego samochodu w Polsce jest bardzo krótka.

Przejdź

Skontaktuj się z nami